• Poznaj nas
Dieta DASH

Dieta DASH

Jest to To nie tylko dieta, ale nowatorski program żywieniowy, dzięki któremu można skutecznie obniżyć ciśnienie tętnicze. Dieta DASH została opracowana przez amerykańskich naukowców z Narodowego Instytutu Serca, Płuc i Układu Krwiotwórczego, którzy odkryli związek pomiędzy spożywanymi pokarmami a wartością ciśnienia.

Stosowanie tej diety przyczynia się do obniżenia ciśnienia oraz cholesterolu oraz pomaga utrzymać stałą masę ciała. Jest również polecana w profilaktyce cukrzycy i otyłości. Pozytywne efekty dla całego organizmu wynikające ze stosowania diety sprawiają, że jest ona przeznaczona nie tylko dla osób cierpiących na nadciśnienie tętnicze, ale także wszystkich chcących zdrowo i smacznie się odżywiać.

Kaloryczność

1200 kalorii
Dieta o kaloryczności niezbędnej do utrzymania funkcjonowania naszego organizmu. Niewielka ilość energii pozwala na utratę 1-1,5kg tygodniowo. Przeznaczona jest dla osób, które chcą zgubić zbędne kilogramy, ale nie mają czasu na znaczny wysiłek fizyczny. Polecamy ją szczególnie Paniom chcącym szybko zauważyć efekty odchudzania.
1500 kalorii
Dieta o tej kaloryczności przeznaczona jest dla osób uprawiających lekką aktywność fizyczną. Obniżona ilość energii oraz ruch pozwala na utratę 0,5-1kg tygodniowo. Przeznaczona jest dla mężczyzn prowadzących siedzący tryb życia oraz kobiet odchudzających się aktywnie z lekkiej nadwagi.
1800 kalorii
Optymalna ilość energii, która pozwala kobietom aktywnie odchudzającym się zgubić większą ilość kilogramów i zachować prawidłową masę ciała. Mężczyznom odchudzającym się aktywnie pomaga zgubić 1-1,5kg tygodniowo.
2000 kalorii
Przeznaczona jest dla osób prowadzacych zdrowy tryb życia oraz aktywnie odchudzających się mężczyzn pragnących zgubić większą ilość kilogramów.
2500 kalorii
Dieta przeznaczona dla osób bardzo aktywnych fizycznie uprawiających sport, chcących dbać o figurę i prawidłowe funkcjonowanie organizmu. Pozwala zgubić około 1 kg tygodniowo.

Cennik diety DASH

59 zł
1000 kcal
61 zł
1200 kcal
63 zł
1500 kcal
69 zł
1800 kcal
75 zł
2000 kcal
79 zł
2500 kcal

Pon-pt Nasze biuro jest czynne od poniedziałku do piątku 9-18
Minimum
5 dni
Minimalny okres zamówienia wynosi 5 dni.
VatWystawiamy fv vat.

 

Szczegółowe informacje

Catering i dieta DASH na dowóz w Warszawie

DASH to nie tylko dieta, ale nowatorski program żywieniowy, za sprawą którego można w szybki, a przede wszystkim skuteczny sposób obniżyć ciśnienie tętnicze. Został on opracowany przez amerykańskich naukowców z Narodowego Instytutu Serca, Płuc i Układu Krwiotwórczego, którzy odkryli ścisły związek pomiędzy spożywanymi pokarmami a wartością ciśnienia. Jeżeli mają Państwo problemy związane ze zbyt wysokim ciśnieniem, zachęcamy do poznania naszej oferty. Dieta DASH z pewnością przyniesie pożądany efekt, a dodatkowo zachwyci pełnowartościowymi, smacznymi oraz aromatycznymi posiłkami.

Catering DASH na dowóz obowiązuje na terenie miasta Warszawa. Jesteśmy firmą, która pragnie otwierać się na potrzeby klientów, oferując im dużą różnorodność. Działamy w Warszawie od dłuższego czasu, ciesząc się bardzo pozytywnymi opiniami klientów, którzy do tej pory nam zaufali. Dieta biurowa lub do domu to świetny sposób na zaoszczędzenie czasu, przy jednoczesnym braku rezygnacji ze zdrowych i pysznych posiłków każdego dnia.

Stosowanie diety DASH przyczynia się do obniżenia ciśnienia, a także cholesterolu. Ponadto pomaga utrzymać stałą masę ciała. Program żywieniowy polecany jest również w profilaktyce cukrzycy oraz otyłości. Dietę mogą stosować nie tylko osoby uskarżające się na wyżej wspomniane dolegliwości, ale wszyscy zainteresowani przygotowaną przez nas ofertą, którzy chcą zadbać o swoje zdrowie i jeść smacznie. Zapewniamy zróżnicowane programy kaloryczne, jak również korzystne ceny naszych usług.