DIETA DR. EWY DABROWSKIEJ

Dieta dr Ewy Dąbrowskiej ma charakter głodówki leczniczej, który powinien być stosowany wyłącznie jako okresowa kuracja. Dostarcza enzymów, mikroelementów, witamin a także korzystnie alkalizuje i odtruwa, wzmacnia własne, samoleczące mechanizmy oraz przywraca równowagę przemian. Po zakończeniu postu zaleca się włączenie na stałe naturalnego pokarmu opartego na warzywach, owocach, ziarnach, roślinach strączkowych z dodatkiem produktów zwierzęcych.

Dieta dr Ewy Dąbrowskiej (R) www.ewadabrowska.pl

WARIANTY KCAL CENY
800 kcal 69 zł
Trwa wczytywanie
PANEL KLIENTA
ZAMÓW DIETĘ
PANEL KLIENTA

CERTYFIKAT

Posiadamy certyfikat potwierdzający, że nasze menu spełnia kryteria i wymogi określone przez jej autorkę dr Ewę Dąbrowską.

PRZYKŁADOWE MENU

Śniadanie Przekąska Obiad Przekąska Kolacja
Roladki z marchewki faszerowane pastą z bakłażana Krążki grillowanej kalarepki ćwiartki pomidora, papryka, ogórek, rzodkiewka Postny kapuśniak z marchewką, cebulką, pomidorkami i natką Postne burgery warzywne na sosie z pieczonej papryki i pomidorów, frytki warzywne, kiszone ogórki Dodatkowo słupki ogórka, papryki, kalarepki, marchewki i rzodkiewki Brukselka w sosie pomidorowym Sałatka na miksie sałat z pomidorkami, papryka, ogorkiem, rzodkiewką, wiórkami marchewki, selerem naciowym i kiełkami rzodkiewki
  • Do każdego zestawu jest dołączony zakwas z buraka