DIETA DR. EWY DABROWSKIEJ

Dieta dr Ewy Dąbrowskiej ma charakter głodówki leczniczej, który powinien być stosowany wyłącznie jako okresowa kuracja. Dostarcza enzymów, mikroelementów, witamin a także korzystnie alkalizuje i odtruwa, wzmacnia własne, samoleczące mechanizmy oraz przywraca równowagę przemian. Po zakończeniu postu zaleca się włączenie na stałe naturalnego pokarmu opartego na warzywach, owocach, ziarnach, roślinach strączkowych z dodatkiem produktów zwierzęcych.

Dieta dr Ewy Dąbrowskiej (R) www.ewadabrowska.pl

Trwa wczytywanie

CERTYFIKAT

Posiadamy certyfikat potwierdzający, że nasze menu spełnia kryteria i wymogi określone przez jej autorkę dr Ewę Dąbrowską.

PRZYKŁADOWE MENU

Śniadanie Przekąska Obiad Przekąska Kolacja
Roladki z marchewki faszerowane pastą z bakłażana Krążki grillowanej kalarepki ćwiartki pomidora, papryka, ogórek, rzodkiewka Postny kapuśniak z marchewką, cebulką, pomidorkami i natką Postne burgery warzywne na sosie z pieczonej papryki i pomidorów, frytki warzywne, kiszone ogórki Dodatkowo słupki ogórka, papryki, kalarepki, marchewki i rzodkiewki Brukselka w sosie pomidorowym Sałatka na miksie sałat z pomidorkami, papryka, ogorkiem, rzodkiewką, wiórkami marchewki, selerem naciowym i kiełkami rzodkiewki
  • Do każdego zestawu jest dołączony zakwas z buraka