• Poznaj nas
Dieta bezglutenowa

Dieta bezglutenowa

Dieta bezglutenowa została stworzona z myślą o osobach, które chcą bądź muszą wyeliminować ze swojej diety gluten. Posiłki zostały dobrane tak aby organizm otrzymywał wszystkie niezbędne składniki odżywcze. Dzięki współpracy z wykwalifikowanym dietetykiem, dania bezglutenowe są nie tylko zdrowe, ale i smaczne.

Kaloryczność

1200 kalorii
Dieta o kaloryczności niezbędnej do utrzymania funkcjonowania naszego organizmu. Niewielka ilość energii pozwala na utratę 1-1,5kg tygodniowo. Przeznaczona jest dla osób, które chcą zgubić zbędne kilogramy, ale nie mają czasu na znaczny wysiłek fizyczny. Polecamy ją szczególnie Paniom chcącym szybko zauważyć efekty odchudzania.
1500 kalorii
Dieta o tej kaloryczności przeznaczona jest dla osób uprawiających lekką aktywność fizyczną. Obniżona ilość energii oraz ruch pozwala na utratę 0,5-1kg tygodniowo. Przeznaczona jest dla mężczyzn prowadzących siedzący tryb życia oraz kobiet odchudzających się aktywnie z lekkiej nadwagi.
1800 kalorii
Optymalna ilość energii, która pozwala kobietom aktywnie odchudzającym się zgubić większą ilość kilogramów i zachować prawidłową masę ciała. Mężczyznom odchudzającym się aktywnie pomaga zgubić 1-1,5kg tygodniowo.
2000 kalorii
Przeznaczona jest dla osób prowadzacych zdrowy tryb życia oraz aktywnie odchudzających się mężczyzn pragnących zgubić większą ilość kilogramów.
2500 kalorii
Dieta przeznaczona dla osób bardzo aktywnych fizycznie uprawiających sport, chcących dbać o figurę i prawidłowe funkcjonowanie organizmu. Pozwala zgubić około 1 kg tygodniowo.

Cennik diety bezglutenowej

59 zł
1000 kcal
61 zł
1200 kcal
63 zł
1500 kcal
69 zł
1800 kcal
75 zł
2000 kcal
79 zł
2500 kcal

Pon-pt Nasze biuro jest czynne od poniedziałku do piątku 9-18
Minimum
5 dni
Minimalny okres zamówienia wynosi 5 dni.
VatWystawiamy fv vat.

Szczegółowe informacje

Catering bezglutenowy – Warszawa Catering Dieta

Dieta bezglutenowa jest jednym z wielu rodzajów diet oferowanych przez naszą doświadczoną i cieszącą się dużą popularnością w Warszawie firmę cateringową. Ten rodzaj diety został stworzony specjalnie z myślą o wszystkich osobach, które pragną lub są zmuszone do wyeliminowania ze swoich pokarmów glutenu. Catering bezglutenowy (Warszawa) jest dostępny w naszej bogatej ofercie w postaci smacznych oraz niezwykle odżywczych posiłków. Wszystkie serwowane dania tworzymy we współpracy z wykwalifikowanymi dietetykami, którzy dbają, aby catering bezglutenowy dostarczał każdemu organizmowi wszystkich niezbędnych składników odżywczych. Korzystając z usług naszej firmy w Warszawie, mają Państwo pewność zdrowej oraz smacznej żywności na każdy dzień.

Twoja dieta bezglutenowa w naszych rękach

Zapewniamy atrakcyjne ceny, co również jest niewątpliwym atutem, którym odznacza się nasza dieta bezglutenowa. Warszawa to miasto ogromnych możliwości i właśnie tutaj to my wyróżniamy się na tle konkurencji. Tworzymy pyszne i efektownie wyglądające posiłki, które są dostosowane do indywidualnych preferencji wszystkich Klientów. Uwzględniamy wszelkie potrzeby, przyzwyczajenia oraz nawyki osób, dla których ma być przeznaczona dieta bezglutenowa. Warszawa to miasto, w którym znajduje się nasza siedziba, jednak chętnie pomożemy również osobom z okolic stolicy. Jeżeli pragną Państwo rozpocząć zdrowe i smaczne bezglutenowe odżywianie, Warszawa zaprasza do skorzystania ze świadczonych przez nas usług, które na pewno spełnią oczekiwania wszystkich Klientów.