• Poznaj nas
Dieta bez nabiału i glutenu

Dieta bez nabiału i glutenu

Dieta została stworzona z myślą o osobach, które chcą bądź muszą wyeliminować ze swojej diety produkty zawierające gluten i nabiał . Posiłki komponowane są w oparciu o zasady racjonalnego żywienia, tak by dostarczały organizmowi wszystkich niezbędnych składników odżywczych.

Kaloryczność

1200 kalorii
Dieta o kaloryczności niezbędnej do utrzymania funkcjonowania naszego organizmu. Niewielka ilość energii pozwala na utratę 1-1,5kg tygodniowo. Przeznaczona jest dla osób, które chcą zgubić zbędne kilogramy, ale nie mają czasu na znaczny wysiłek fizyczny. Polecamy ją szczególnie Paniom chcącym szybko zauważyć efekty odchudzania.
1500 kalorii
Dieta o tej kaloryczności przeznaczona jest dla osób uprawiających lekką aktywność fizyczną. Obniżona ilość energii oraz ruch pozwala na utratę 0,5-1kg tygodniowo. Przeznaczona jest dla mężczyzn prowadzących siedzący tryb życia oraz kobiet odchudzających się aktywnie z lekkiej nadwagi.
1800 kalorii
Optymalna ilość energii, która pozwala kobietom aktywnie odchudzającym się zgubić większą ilość kilogramów i zachować prawidłową masę ciała. Mężczyznom odchudzającym się aktywnie pomaga zgubić 1-1,5kg tygodniowo.
2000 kalorii
Przeznaczona jest dla osób prowadzacych zdrowy tryb życia oraz aktywnie odchudzających się mężczyzn pragnących zgubić większą ilość kilogramów.
2500 kalorii
Dieta przeznaczona dla osób bardzo aktywnych fizycznie uprawiających sport, chcących dbać o figurę i prawidłowe funkcjonowanie organizmu. Pozwala zgubić około 1 kg tygodniowo.

Cennik diety bez nabiału i glutenu

59 zł
1000 kcal
61 zł
1200 kcal
63 zł
1500 kcal
69 zł
1800 kcal
75 zł
2000 kcal
79 zł
2500 kcal

Pon-pt Nasze biuro jest czynne od poniedziałku do piątku 9-18
Minimum
5 dni
Minimalny okres zamówienia wynosi 5 dni.
VatWystawiamy fv vat.

 

Szczegółowe informacje

Dieta bez laktozy i glutenu na dowóz - catering na terenie Warszawy

Osoby cierpiące na celiakię doskonale wiedzą, że gluten jest czynnikiem toksycznym i niekorzystnie wpływa na kosmki jelitowe. Przy nieleczonej chorobie mogą one zaniknąć całkowicie, dlatego tak bardzo ważne jest przestrzeganie odpowiedniej diety, na którą składają się wyłącznie produkty bezglutenowe. Warto jednak wiedzieć, że nie tylko osoby chorujące na celiakięmogą nie przyswajać glutenu. Jest to substancja, na której nietolerancję uskarża się coraz więcej osób. Są również takie, które bez wskazań medycznych chcą wyeliminować zbędny składnik ze swojej diety. Innym składnikiem, którego nietolerancję często zgłaszają osoby między innymi cierpiące na Hashimoto, ale także wiele innych, jest laktoza. Warszawa to miasto ogromnych potrzeb, a nasza firma oferująca profesjonalny catering biurowy, pragnie odpowiadać na każdą z nich w jak najlepszy sposób. Właśnie dlatego w przygotowanej przez nas ofercie znajdą Państwo interesującą opcję skierowaną do osób, dla których dieta bez laktozy i glutenu jest codziennością.

Działamy w Warszawie, ciesząc się pozytywnymi opiniami klientów, którzy doceniają nasze starania. Przygotowujemy pełnowartościowe, zdrowe, smaczne i aromatyczne posiłki, które składane są ze starannie dobranych i odpowiednio wyselekcjonowanych składników pozbawionych laktozy, glutenu, jak również jednego i drugiego. Catering bez laktozy i glutenu dostępny jest w naszej ofercie w wielu zróżnicowanych wariantach kalorycznych. Dzięki temu każda osoba zainteresowana taką dietą może znaleźć wariant odpowiednio dopasowany do własnej masy ciała czy stylu życia. Ponadto proponujemy konkurencyjne ceny świadczonych przez nas usług. Zarówno dieta bez glutenu, jak i dieta bez laktozy na dowóz to doskonałe rozwiązanie skierowane do osób, które nie mogą lub nie chcą przygotowywać pełnowartościowych posiłków każdego dnia. Oferowane przez nas posiłki komponowane są w oparciu o zasady racjonalnego żywienia, aby dostarczały organizmowi wszelkich niezbędnych składników odżywczych.