• Poznaj nas

Dostawa

Zdrowe odżywianie się jeszcze nigdy nie było takie łatwe - nasza dieta z dostawą do domu lub równie prostym rozwiązaniem, jakim jest catering biurowy w Warszawie, to oferta dla każdego! Przygotujemy dla Ciebie pyszne i zdrowe posiłki, które będą mogły pomóc Ci w zrzuceniu nadprogramowych kilogramów oraz w poprawie zdrowia i samopoczucia. Do dyspozycji oddajemy pełną gamę menu zależnie od gustów, wieku, potrzeb kalorycznych, ale również jesteśmy w stanie skomponować je indywidualnie dla Ciebie. CateringDieta.pl, czyli dieta z dowozem do biura lub domu, to strzał w dziesiątkę!

Dostawy w dni powszednie odbywają się codziennie pod wskazany adres do domu lub firmy w godzinach skonsultowanych z naszymi dostawcami, nawet jeśli Warszawa bywa bardziej zatłoczona. Dostawy weekendowe odbywają się w sobotę w godz. 8.00-10.00 (zestaw sobota - niedziela). W ten sposób możesz cieszyć się naszymi wyśmienitymi posiłkami przez cały tydzień i zaoszczędzisz swój czas na gotowaniu.

Nie masz czasu na to, aby samodzielnie przygotowywać dietetyczne potrawy w domu? Nie masz głowy do tego, aby komponować je tak, aby miały odpowiednią liczbę kalorii? A może chcesz jeść zdrowo w przerwie w pracy? W takim przypadku nasza dieta z dostawą do domu lub opcją catering do biura jest dla ciebie najlepszym rozwiązaniem. Po prostu wybierz jedną z diet zaproponowanych przez naszych dietetyków i złóż zamówienie. Nasi kurierzy dowiozą do Ciebie dania w wybranej przez Ciebie porze, a Ty masz pewność, że jesz zdrowo i smacznie. Nie stosujemy niezdrowych dodatków do naszych dań. Wszystkie przygotowywane przez nas posiłki są zbilansowane, bazują na świeżych składnikach pochodzących od naszych sprawdzonych dostawców.

Nasi kurierzy tak ustalają trasy dostaw w Warszawie, aby każdy z Klientów otrzymał swój zestaw cateringowy o jak najbardziej preferowanej godzinie, niezależnie od tego czy to dostawa do domu czy catering do biura. Jesteśmy elastyczni i dopasujemy się do Ciebie, dlatego masz pewność, że Twoje dania dotrą zawsze na czas. Na terenie Warszawy-Śródmieścia dostawa jest GRATISOWA, dlatego nie musisz dodatkowo dopłacać za transport na miejsce.

Mieszkasz na obrzeżach Warszawy i interesują Cię gotowe posiłki do domu lub catering biurowy? Również możemy dostarczać do Ciebie nasze pyszne dania. Zapytaj się naszego koordynatora, czy w wybranej lokalizacji doliczamy koszt dowozu. Wszelkie pytania oraz sugestię prosimy kierować bezpośrednio do naszego koordynatora dostaw pod nr tel.: 501 502 262.

CateringDieta.pl to najwygodniejszy sposób na pyszną i skuteczną dietę.
Jesteśmy zawsze do dyspozycji
– skontaktuj się z nami jeszcze dzisiaj i złóż zamówienie!